Lekciu vedie kvalifikovaná inštruktorka.

Trvá 45 minút

Priebeh lekcie v DELFÍN aqua baby clube

Na kurz prichádzate 10 až 15 minút pred začiatkom lekcie. V šatni si odložíte bundy a kabáty a prezujete sa do čistých prezuviek. V prípade potreby Vám inštruktorka ochotne uschová Váš kočík alebo autosedačku.

Cez aklimatizačnú miestnosť prejdete do prezliekárne, kde máte k dispozícii prebaľovacie pulty a uzamykateľné skrinky pre osobné veci. Tu sa prezlečiete do plaviek. Deťom oblečte špeciálne plavky s pevnými bočnými gumičkami alebo jednorazové plienky do vody. Niekoľko minút do začiatku lekcie môžete stráviť v našej herni – ,,delfináriu“, kde počkáte, kým sa skončí predchádzajúca lekcia a vyvetráme priestory bazéna. Potom sa presuniete k bazénu, kde dôkladne osprchujete seba i dieťa a pomaly vchádzajte do bazéna.

Lekciu vedie kvalifikovaná inštruktorka. Trvá 45 minút – podľa veku a schopností dieťaťa. Deti sa zoznamujú s vodným prostredím prostrednícvom hier, pesničiek, riekaniek a rôznych plaveckých pomôcok. U začiatočníkov trénujeme nácvik signálu na zanáranie. Od útleho veku tiež nacvičujeme kopanie nožičkami a dýchanie do vody. Staršie deti využívajú skoky, pády a lovenie rôznych predmetov z vody. Na záver sa šmýkajú na šmykľávke alebo vozia na ,,loďkách" na protiprúde. V nasledujúcich kurzoch strávia deti vo vode celých 60 minút!

Po lekcii nasleduje relaxačná časť vo wellness, kde absolvujete pobyt vo fínskej alebo parnej saune s teplotou nadstavenou na detský režim, teda okolo 40 – 50 stupňov. Detičky si tu oddýchnu a zohrejú sa a zároveň sa rozvíja otužilosť a obranyschopnosť organizmu. V prípade záujmu Vám inštruktorka ukáže na vašom dieťatku masáže, ktoré môžete kedykoľvek praktizovať v pohodlí domova pri drobných problémoch, ako sú bolesti bruška či prerezávaní zúbkov, ale i na prehĺbenie vzájomného vzťahu. V saune je vhodné poskytnúť deťom niečo na pitie. Počas pobytu vo wellness si môžete vychutnávať voňavé esencie a farebné svetlo spojené s príjemnou relaxačnou hudbou.

Potom sa opäť presuniete do prezliekárne, alebo sa ešte zdržíte v našej herni. Pred odchodom je vhodné stráviť určitý čas v aklimatizačnej miestnosti, kde môžete svoje dieťa nakŕmiť či vymeniť si skúsenosti s ostatnými mamičkami, kým je dieťa vychladnuté a pripravené na odchod von. Zároveň sa tu detičky môžu pohrať so svojimi rovesníkmi.

Toto všetko bude prebiehať v príjemnej a uvoľnenej rodinnej atmosfére bez stresu a naháňania, aby ste sa k nám radi vracali a tešili sa na každú lekciu.

Prevádzkový poriadok na stiahnutie tu

gal1gal2gal3gal4
chlapec

Venujte poukaz

Obdarujte svojich blízkych. Zakúpte poukážku na plavecký kurz. V hodnote 149 EUR na kompletné lekcie pre mamičku a dieťatko.

poukaz

Poukaz na prenájom bazéna...

Chcete si prenajať bazén na súkromné účely? Neváhajte a kontaktujte nás...

poukaz