Najmodernejšia bazénová technológia - prefiltrovanie celého objemu bazéna za hodinu

Teplota vody - príjemných 33 stupňov

Kurzy prebiehajú v novovybudovaných priestoroch klubu Delfín s bazénom so slanou vodou.

Koncentrácia soli v nej je podobná ľudskej slze. Vďaka nej a nízkej hladine chlóru nebudú mať Vaše detičky po ponáraní červené očká. Chlór je vyrábaný rozkladom soli - elektrolýzou. Automatický systém zabezpešuje presné dávkovanie chlóru - len do 0,3 mg/l voľného chlóru, preto nebudete cítiť typický chlórový zápach. Klub je určený len pre detičky a ich rodičov, využívame najmodernejšiu bazénovú technológiu, ktorá zabezpečí prefiltrovanie celého objemu bazéna za hodinu, pričom sa dbá na hygienické zásady bezpečné aj pre najmenšie bábätká. Teplota vody v bazéne je príjemných 33 stupňov.

Virtuálna prehliadka našich priestorov:

Po každej lekcii v bazéne nasleduje relaxačná fáza v našej wellness časti. Deti sa prehrejú v saune a za príjemnej relaxačnej hudby, aróma terapie a kolorterapie (teda liečba voňavými esenciami a farebným svetlom) zažijete neopakovateľné chvíle pohody so svojim dieťatkom.

Pri pobyte v saune začíname s otužovaním polievaním ručičiek a nožičiek chladnou vodou. Detičky, ktoré už sami chodia, v rámci hry s pohárikmi polievajú seba či mamičky aj kamarátov a tak si zábavnou formou zvykajú na studenú vodu a pravidelné otužovanie. Pri pravidelnom saunovaní dochádza k zmierneniu stresu, psychickej aj fyzickej úľave, zlepšujú sa funkcie srdcovo-cievneho aj dýchacieho systému. Dôležitá je práve kombinácia sauny a otužovania, ktorá prispieva k zvýšeniu obranyschopnosti proti rôznym infekciám. Taktiež zlepšuje obranné vlastnosti kože. Nezanedbateľný je aj liečebný účinok saunovania v prípade miernych infekcií horných dýchacích ciest. Netreba zabúdať na pitný režim, ktorý je nevyhnutnou súčasťou saunovania. Vhodné je dojčenie, čaj alebo voda. Teplota v parnej saune je nadstavená na 39 stupňov, vo fínskej na 45 stupňov.

Prihlášky na kurz nájdete na našej stránke, samozrejme nás môžete kontaktovať aj telefonicky.

Neváhajte a rýchlo sa staňte členom klubu Delfín! Okrem vyššie spomínaných bonusov pre telesný a psychycký rozvoj Vášho dieťatka sú samozrejmosťou aj nezabudnuteľné fotografie a viedá Vášho usmiateho dieťatka pod vodou, ktoré od nás dostanete pri každom ukončení kurzu.

Prevádzkový poriadok na stiahnutie tu

gal1gal2gal3gal4
chlapec

Venujte poukaz

Obdarujte svojich blízkych. Zakúpte poukážku na plavecký kurz. V hodnote 149 EUR na kompletné lekcie pre mamičku a dieťatko.

poukaz

Poukaz na prenájom bazéna...

Chcete si prenajať bazén na súkromné účely? Neváhajte a kontaktujte nás...

poukaz