ryba
bublinky

Vitajte na stránkach DELFÍN aqua baby clubu

Milé mamičky!

Srdečne Vás pozývame do nášho klubu plávania pre detičky – Delfín.

Neviete čo s voľným časom? Chcete urobiť niečo prospešné pre seba a svoje dieťatko a popri materskej dovolenke spoznať nových ľudí alebo naučiť staršie deti základy plaveckých štýlov hravou formou?

Absolvujte s nami kurzy plávania pre deti od 6 mesiacov do 8 rokov. Hlavne u menších detí sa nejedná o nácvik skutočných plaveckých štýlov, ide o hru rodičov a detí vo vode. Deti sa učia mať vodu radi prostredníctvom hier, pesničiek a riekaniek. Učia sa splývať na brušku, ležať na chrbátiku, skákať do vody, potápať sa, loviť predmety a orientovať sa pod vodou. Už 10 mesačné dieťatko sa vďaka nácviku správnych techník dokáže samo zachrániť po nešťastnom páde do vody!

Čo prináša plávanie Vašim deťom?

Okrem radosti z príjemne stráveného času a spoločného šantenia vo vode prináša kurz plávania aj ďalšie bonusy pre fyzický a psychický rozvoj Vášho dieťatka:

  • zlepšenie koordinácie pohybov a posilnenie svalstva,  ktoré deti bežne nezapájajú
  • adaptácia na nové prostredie
  • otužovanie organizmu a posilňovanie imunity
  • priaznivý vplyv  na reč, rozumový vývoj,  pamäť a jemnú motoriku
  • upevňovanie hygienických návykov
  • zlepšenie dýchania, črevnej peristaltiky
  • zlepšenie chuti do jedla, lepší spánok, deti sú pokojnejšie
  • prehlbovanie vzťahu medzi rodičom a dieťaťom
  • u starších detí základy plaveckých štýlov

Virtuálna prehliadka našich priestorov:Kurzy prebiehajú v novovybudovaných priestoroch klubu Delfín s bazénom so slanou vodou.

Koncentrácia soli v nej je podobná ľudskej slze. Vďaka nej a nízkej hladine chlóru  nebudú mať Vaše detičky po ponáraní červené očká. Chlór je vyrábaný rozkladom soli - elektrolýzou. Automatický systém zabezpešuje presné dávkovanie chlóru - len do 0,3 mg/l voľného chlóru, preto nebudete cítiť typický chlórový zápach. Klub je určený len pre detičky a ich rodičov, využívame najmodernejšiu bazénovú technológiu, ktorá zabezpečí prefiltrovanie celého objemu bazéna za hodinu, pričom sa dbá na hygienické zásady bezpečné aj pre najmenšie bábätká. Teplota vody v bazéne je príjemných 33 stupňov.

Po každej lekcii v bazéne nasleduje relaxačná fáza v našej wellness časti.  Deti sa prehrejú v saune a za príjemnej relaxačnej hudby, aróma terapie a kolorterapie (teda liečba voňavými esenciami a farebným svetlom) zažijete neopakovateľné chvíle pohody so svojim dieťatkom.

Pri pobyte v saune začíname s otužovaním polievaním ručičiek a nožičiek chladnou vodou. Detičky, ktoré už sami chodia, v rámci hry s pohárikmi polievajú seba či mamičky aj kamarátov a tak si  zábavnou formou zvykajú na studenú vodu a pravidelné otužovanie. Pri pravidelnom saunovaní dochádza k zmierneniu stresu, psychickej aj fyzickej úľave, zlepšujú sa funkcie srdcovo-cievneho aj dýchacieho systému. Dôležitá je práve kombinácia sauny a otužovania, ktorá prispieva k zvýšeniu obranyschopnosti proti rôznym infekciám. Taktiež zlepšuje obranné vlastnosti kože. Nezanedbateľný je aj liečebný účinok saunovania v prípade miernych infekcií horných dýchacích ciest. Netreba zabúdať na pitný režim, ktorý je nevyhnutnou súčasťou saunovania. Vhodné je dojčenie, čaj alebo voda. Teplota v parnej saune je nadstavená na 39 stupňov, vo fínskej na 45 stupňov.

Prihlášky na kurz nájdete na našej stránke, samozrejme nás môžete kontaktovať aj telefonicky.

Neváhajte a rýchlo sa staňte členom klubu Delfín!  Okrem vyššie spomínaných bonusov pre telesný a psychycký rozvoj Vášho dieťatka sú samozrejmosťou aj nezabudnuteľné fotografie a viedá Vášho usmiateho dieťatka pod vodou, ktoré od nás dostanete pri každom ukončení kurzu.

 

Kontaktné údaje DELFÍN - AQUA BABY CLUB
Adresa: Čerešňová č.:36, Trnava
Mobil1: +421 908 798 747
Mobil2: +421 907 543 637  
E-mail: info@plavaniedelfin.sk
Facebook: fan stránka


Detské oslavy a párty

Ponúkame skvelé miesto na vybláznenie Vašich ratolestí. K dispozícii máte bazén s animátorkou...
Viac informácií...

Ceny vstupov Cena kurzu: 139 €/ 8 lekcií
Jednorázový vstup: 5 €/ osoba
Náhradový systém AUKSYS Ospravedlnenia a náhradné hodiny: delfin.auksys.com , po kliknuti na link zadajte Vaše heslo, ktoré ste obdržali e-mailom
Prevádzkový poriadok na stiahnutie tu
Darčeková poukážka Poukazka


Využite naše darčekové poukážky a buďte originálni pri krste, narodeninách, Vianociach a iných príležitostiach Vašich ratolestí!

FACEBOOK

Tu nájdete fotografie z Vašich kurzov a aktuálne informácie o kurzoch